Dovanėlės mamoms, kurios neteko vaikų

Maltos ordinas – viena iš seniausių organizacijų. Ji vysto pagalbą  daugiau kaip 120 pasaulio šalių. Šiandien Maltos ordinas padeda ten, kur labiausiai reikia.

Lietuvoje Maltos ordino pagalbos tarnyba įkurta 1991 metais. Į jos veiklą įsijungė beveik tūkstantis savanorių. Jie dirba 28 miestuose. Tikslas – padėti labiausiai reikalingiems pagalbos.

Artėjant Motinos dienai, 2b klasės mokinės Ievutės mama pasiūlė ir mums padaryti gerą darbą – dailės pamokų metu paruošti kuklias dovanėles mamoms, kurios dėl įvairių priežasčių neteko vaikų. Su mielu noru ėmėmės darbo. Nebuvo sunku, nes mokiniai gamino dovanėles ir savo mamoms. Tad mažų rankelių sušildyti darbeliai iškeliavo ten, kur jų labiausiai reikia. Ko nesuspėjo antrokai, pabaigė pailgintos dienos grupės mokiniai.

Džiaugiamės, galėję atlikti mažą darbelį. Gal ateityje kuris nors iš šių mokinių taps Maltos ordino savanoriu – juk jau pajuto, kad gerus darbus daryti yra gera.

Mokytoja Laima Šliogerienė