Diena: 2015-05-18

Telšių „Kranto“ pagrindinės mokyklos 3 – 8 kl. moksleivių forumas

Balandžio 30 dieną (ketvirtadienį) per šeštą pamoką Telšių „Kranto“ pagrindinėje mokykloje įvyko 3 – 8 klasių mokinių forumas, kuriame dalyvavo 32 mokyklos mokiniai. Mokiniai buvo suskirstyti į komandas, kuriose diskutavo apie vertybes, mokyklos ir jos narių įvaizdžio formavimą (uniformą, sveikatingumą, poilsio zonas) bei tradicijas ir šventes. Kiekviena grupė rinko po 3 vertybes. Paaiškėjo, kad mokiniams svarbiausios yra šios: tobulėjimas, sveikata ir šeimyninė laimė. Mokiniai išsakė, kokių renginių norėtų, kaip turėtų atrodyti poilsio zonos, kaip išlikti sveikiems. Labiausiai patiko diskusija apie uniformas. Mokiniai siūlė įvairių dizainų ir spalvų uniformas.

Mokiniams patiko, kad galėjo išsakyti savo nuomonę, išklausyti kitų, diskutuoti grupėje.

Dėkojame už aktyvų dalyvavimą.

Daiva Diržininkaitė, 8b klasės auklėtoja

Angliškų dainų konkursas

Jeigu reikėtų išvardinti pamokas, kuriose daugiausiai dainuojama, tai po muzikos, antroje vietoje būtų anglų kalbos pamokos. Dainuoti angliškai vaikams labai naudinga, ypač pirmaisiais kalbos mokymosi metais. Taip tobulinamas tarimas, įsimenami žodžiai, frazės. Dainuojant mokytis anglų kalbos linksma. Tuo įsitikinti galėjo visi, gegužės 13 d. dalyvavę  angliškų dainų konkurse.  Konkurse už linksmiausią dainą apdovanotos 2c ir 3b klasės, už geriausią įvaizdį – 2a ir 4b klasės, už kūrybiškiausią atlikimą – 2b ir 4a klasės, už geriausią choreografiją – 3a klasė.

Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems renginyje.

Renginio organizatorės mokytojos Lina ir Adelija