Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 2 dieną skaitykloje per 3-ąją pertrauką vyko 1-ų klasių projekto „Aktyviausiai skaitanti pirmokų klasė progimnazijos bibliotekoje“ apibendrinimas, talismano „Baltoji pelėda“ perdavimas aktyviausiai skaitančiai pirmokų klasei. Šį talismaną perdavė praėjusių metų aktyviausieji bibliotekos skaitytojai 2b klasės mokiniai. Šiemet 1b klasės mokiniai buvo aktyviausi bibliotekos skaitytojai, tad buvo apdovanoti diplomais ir jiems atiteko skaityklos talismanas. Aktyviausi 1-ų klasių skaitytojai apdovanoti pagyrimo raštais, visi likusieji – diplomais už aktyvų lankymąsi ir knygų skaitymą.

Balandžio 3 dieną  skaitykloje vyko knygos pristatymas – inscenizacija. Buvo pristatyta šių metų vaikų knygos nominuota knyga M. Marcinkevičiaus „Draugystė ant straublio galo“. Knygą pristatė „Ateities“ progimnazijos septintokės. Joms pasiruošti padėjo mokytoja Regina Kasparavičienė.

„Kranto“ progimnazijos bibliotekininkės