Pradinukų vizitas

Pastarąjį mėnesį 1 c klasės mokiniai per gamtos mokslų pamokas mokėsi, kokie elektros prietaisai gali kelti pavojų namie, ir, kaip evakuotis kilus pavojui mokykloje. Siekiant mokinių sąmoningumo kalbamomis temomis į pamoką pasikvietėme direktoriaus pavaduotoją ūkio bendriesiems reikalams Donatą Vėlavičių. Prie platesnio mokinių suvokimo prisidėjo ir vizitas į Telšių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Mažiesiems mokiniams apie priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, jos funkcijas ir nepertraukiamą darbą saugant kiekvieną iš mūsų papasakojo ne tik tarnybos pareigūnas Mindaugas Kandrotas, bet ir Telšiuose tuo metu su oficialiu vizitu besilankiusi Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius. Tiek šie, tiek ir ateityje mūsų mokinių dar laukiantys susitikimai ar vizitai yra organizuojami norint suteikti mokiniams galimybę pažinti juos supantį pasaulį ne tik teoriniu, bet ir praktiniu pažinimo keliu.

Mokytoja Živilė