Piešinių konkursas „Draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu“

„Kai pagalvojame apie aviaciją, mintys savaime kyla aukštyn, – pradedame svajoti, kaip skrodžiame padangę sklandytuvu, kaip plaukiame oro balionu, o galbūt kaip manevruojame tarp debesų ir darome mirties kilpas akrobatiniu lėktuvu. Pakilti ir skrieti dangumi – nuostabu, tačiau nuotykių kupinos kelionės pradžia – ant žemės, kur bendromis jėgomis kuria žmonių komanda.“ Tarptautinė aeronautikos federacija kasmet organizuoja tarptautinį piešinių konkursą. Šių metų tema – draugiškesnis pasaulis su aviacijos sportu. Konkurso nacionaliniam turui buvo pateikti 452 darbai. Komisija atrinko geriausius 25 darbus, tarp kurių – mūsų mokyklos mokinio Ąžuolo Pusvaškio (5c kl.) piešinys. Didžiausi sveikinimai laureatui!

Dailės mokyt. J. Bieliauskienė