Judėk šokiu ritmu!

Rugsėjo 25 d. Telšių ,,Kranto“ progimnazijos 3-8 klasių šokių kolektyvas „VIVA“, vadovaujamas šokio mokytojos Eglės Šilinienės, paminėjo Europos sporto savaitę organizuodami rajoninę pamoką – renginį  „#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2020“.
Smagu, kad šioje pamokoje dalyvavo daugelio miesto ir rajono mokyklų atstovai: Nevarėnų pagrindinės mokyklos, „Atžalyno“ progimnazijos, Žemaitės gimnazijos.
Šokio pamokoje mokiniai aktyviai mokėsi specialiai sukurto šokio, kurį šoka visa Lietuva. Jie buvo pilni įspūdžių ir gerų, teigiamų emocijų. Tokios pamokos, vykstančios kitose erdvėse, padeda vaikams pažinti save, klasės draugus, aplinką, susipažinti su bendraamžiais, būti atsakingiems už savo kolektyvą. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti organizatorių įteiktais lipdukais #BEACTIVE.

Šokio mokytoja Eglė Šilinienė