Judėjimas – tai gyvenimas!

Šios minties įkvėpti daugelis miesto ir rajono mokyklų šokio bendraminčių rugsėjo 30 dieną 15 val. atvyko į Telšių „Kranto“ progimnaziją dalyvauti renginyje – pamokoje „Be#active – judėk šokio ritmu 2019“, kurį penktus metus organizuoja „Kranto“ progimnazijos šokio mokytoja Eglė Šilinienė.
Smagu buvo susiburti ir aktyviai praleisti laiką kartu. Šį kartą savo sveikatą stiprinome, taikydami netradicinę judėjimo formą – šokį, kurį mokėsi visos Lietuvos moksleiviai paminėdami Europos sporto savaitę. Renginyje „Be#active – judėk šokio ritmu 2019“ šoko 235 moksleiviai iš Telšių miesto ir rajono mokyklų – „Kranto“ progimnazijos, Žemaitės gimnazijos, „Džiugo“ gimnazijos, Telšių regioninio profesinio mokymo centro, „Atžalyno“ progimnazijos, Nevarėnų pagrindinės mokyklos, Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos.

Moksleiviai džiaugėsi galėdami dalyvauti šioje netradicinėje šokio pamokoje. Fiziškai aktyviai ir turiningai praleidę laiką, patyrę teigiamų emocijų renginiu prisidėjome prie Europos sporto savaitės. Tikimės, kad tai paskatins visus būti aktyvius ne tik tokių iniciatyvų metu, bet ir sportuoti ištisus metus!

Telšių „Kranto“ progimnazijos šokio vyr. mokytoja Eglė Šilinienė