Baigėsi konkursas BEBRAS 2021

Štai ir baigėsi 18-tas informatikos ir informatinio mąstymo konkursas BEBRAS 2021. Smagu, kad konkurso loginius uždavinius panoro spręsti 201 mūsų progimnazijos mokinys, o tai gausiausias būrys tarp mūsų Telšių rajono mokyklų, dalyvavusių Respublikiniame konkurse. Gerais rezultatais pradžiugino visų klasių atstovai: Telšių rajono savivaldybėje geriausiųjų dešimtuke dominuoja „Kranto“ mokiniai. Ypač gerų rezultatų pasiekė 4c klasės mokinys Dovidas B. (mokytoja J. Bružienė) – I vieta šalyje. Dovidas, be diplomo ir OHO kryžiažodžių prenumeratos, gavo dovaną nuo konkurso rėmėjų: Vilniaus Universiteto ir „Alliance for Recruitment“, VISMA LIETUVA.
Taip pat pasižymėjo 2a klasės mokinys Domantas J. (mokytoja R. Norvydienė), užėmęs 23 vietą šalyje, o ketvirtokai Ernesta K., Justas L., Kevinas S., Nojus L. pateko į geriausiųjų šalyje šimtuką (mokytojos V. Gabalytė ir J. Bružienė).
Džiugina ir mergaičių sėkmingas dalyvavimas: Rugilė L. iš 5b klasės šalyje yra dešimta, o o iš šeštų klasių mokinių geriausių rezultatų pasiekė Ugnė K. (6a kl.), kuri pirmauja Telšių rajone bei yra šalies geriausiųjų 100-uke. Nedaug nuo Ugnės atsiliko Faustas G. (6b kl.)
Konkursas vyko internete lapkričio 15 – gruodžio 10 dienomis. Konkurso organizatoriai visiems dalyviams bei konkurso mokykloje vykdytojai A. Kumžienei BEBRO svetainėje paruošė padėkas. Pasak mokinių, „…užduotys buvo sunkios, bet smagios“.
Ačiū visiems dalyviams ir jų mokytojams. Sėkmės kituose konkursuose.

IT mokytoja A. Kumžienė