Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

Spalio 21 dieną, penktadienį, mūsų progimnazijoje vyko 5-6 klasių mokinių anglų kalbos žodžių tarimo paraidžiui konkursas, kurį organizavo ir vedė anglų kalbos mokytoja Laima Viktoravičienė.

Po sėkmingo dalyvavimo rajoniniame „Spelling Bee“ konkurse, nusprendėme šiais metais surengti mokyklinį tarpklasinį tarimo paraidžiui konkursą. Renginyje susirungė 28 mokiniai, iš kurių stipriausiai pasirodė 5-tų klasių mokiniai. Po atkaklios kovos „Spelling Bee“ konkurso I vietos nugalėtoja tapo 5a klasės mokinė Greta Jonušaitė (mokyt. L. Viktoravičienė), o II–oji vieta atiteko 6b klasės mokiniui Benui Muningiui (mokyt. D. Diržininkaitė). Nugalėtojams už puikius gebėjimus buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Tikimės, jog toks renginys paskatins mūsų mokyklos mokinius daugiau dėmesio skirti anglų kalbos žodžių tarimui paraidžiui bei gilinti šios užsienio kalbos žinias ir nebijoti dalyvauti kitais metais rajoniniame „Spelling Bee“ konkurse.

Anglų kalbos mokytoja Laima Viktoravičienė