Akcija „Myliu Lietuvą“

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė. Ši diena labai svarbi kiekvienam Lietuvos gyventojui.

Minėdami šią šventę Telšių „Kranto“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai jau antrus metus iš eilės rengia pilietinę akciją „Myliu Lietuvą“. Dalis mokinių apsilankė lopšelyje – darželyje „Žemaitukas“ bei „Vilties“ mokykloje ir pradžiugino savo padarytomis trispalvėmis tulpėmis šių bendruomenių narius.

Kiti pradinukai užsuko į aplinkines parduotuves ir su šia gražia Lietuvos švente sveikino pirkėjus bei darbuotojus. Nebuvo pamiršti ir sutikti gatvėse mikrorajono gyventojai.

Vaikams buvo smagu, kad visi pasveikinti žmonės maloniai dėkojo, o dažnas net pagirdavo už tokią gražią iniciatyvą. Grįžę mokiniai buvo džiugiai nusiteikę ir pakylėti, nes šia veikla parodė, kad myli savo gimtąją šalį.

Mokytoja Vilma Šimkienė