Advento rytas „Kranto“ progimnazijoje

Adventas – ramaus pamąstymo, meditavimo metas, kuris pasikeitimų atneša į kiekvieno žmogaus vidinį pasaulį.
„Kranto“ progimnazijos mokytojus, susirinkusius pradėti pirmąją Advento savaitę, maloniai nuteikė šventiškai papuoštas stalas. Į Advento kelionę pakvietė 6c klasės mokinės Dorotėja ir Oresta. Skambėjo 6a klasės mokinių Enrikos ir Ugnės atliekama lyriška melodija. Dainavimo būrelio mokinės atliko kalėdinę dainą „Meilė“.
Mokyklos bendruomenę aplankė, prasmingo Advento linkėjo Mažosios bažnytėlės prelatas Juozas Šiurys ir kunigas Egidijus Kumža. Kiekvieno dvasioj besiskleidžiančių džiugių akimirkų palinkėjo progimnazijos direktorė I. Daubarienė. Prelatas Juozas Šiurys suteikė palaiminimą ir uždegė pirmąją Advento žvakę.