Diena: 2016-09-23

Žygis aplink Masčio ežerą, skirtas paminėti pasaulinei savižudybių prevencijos dienai

Telšių krizių centro ir Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kolektyvas, tęsdamas tradiciją, rugsėjo 10 dieną pakvietė prisijungti prie iniciatyvos smagiai praleisti laiką ir žygio metu pasidalinti mintimis apie šią aktualią problemą, leisti kiekvienam išsakyti savo istorijas jiems priimtinu būdu ir tempu. Todėl, mes, 7b klasės mokiniai Agnė V., Ugnė ir Gediminas, kartu su auklėtoja D. Kungiene, nutarėme prisijungti prie šios gražios akcijos ir buvom labai patenkinti. Žygis truko apie 3 valandas, nuėjome 12,5 km. Žygis neprailgo, klausiantis mokytojos L. Uosytės pasakojimo apie Masčio ežero atsiradimą, Kazarmo, Dvaro ir Farų įlankas. Išgirdome Telšių miesto istoriją ir sužinojome iš kur atsirado meškos simbolis, kurių Telšiuose dabar jau yra 49. Pradžioje, apžvelgus ežerą, pagalvojom, kad sunku bus apeiti, bet žygio pabaigoje, šviečiant saulei, visi linksmi ir žvalūs, pasiekę pradinį tašką – didžiąją prieplauką, džiaugiamės ir supratome, kad ir gyvenime visi sunkumai bei negandos yra įveikiamos. Organizatorės padėkojo  žygio dalyviams ir apdovanojo visus ženkliukais „GYVENTI GERA!“.

7b kl. mokinė Agnė Valiulytė, auklėtoja D. Kungienė