Diena: 2016-05-03

Dovanėlės mamoms, kurios neteko vaikų

Maltos ordinas – viena iš seniausių organizacijų. Ji vysto pagalbą  daugiau kaip 120 pasaulio šalių. Šiandien Maltos ordinas padeda ten, kur labiausiai reikia.

Lietuvoje Maltos ordino pagalbos tarnyba įkurta 1991 metais. Į jos veiklą įsijungė beveik tūkstantis savanorių. Jie dirba 28 miestuose. Tikslas – padėti labiausiai reikalingiems pagalbos.

Artėjant Motinos dienai, 2b klasės mokinės Ievutės mama pasiūlė ir mums padaryti gerą darbą – dailės pamokų metu paruošti kuklias dovanėles mamoms, kurios dėl įvairių priežasčių neteko vaikų. Su mielu noru ėmėmės darbo. Nebuvo sunku, nes mokiniai gamino dovanėles ir savo mamoms. Tad mažų rankelių sušildyti darbeliai iškeliavo ten, kur jų labiausiai reikia. Ko nesuspėjo antrokai, pabaigė pailgintos dienos grupės mokiniai.

Džiaugiamės, galėję atlikti mažą darbelį. Gal ateityje kuris nors iš šių mokinių taps Maltos ordino savanoriu – juk jau pajuto, kad gerus darbus daryti yra gera.

Mokytoja Laima Šliogerienė

Konkursas „Gudriausias aštuntokas 2016“

Mokykla gavo kvietimą dalyvauti respublikiniame gamtamoksliniame konkurse „Gudriausias aštuntokas 2016“, kurį rengė Mažeikių „Ventos“ progimnazija. Susibūrė  8a klasės komanda – Ignė, Augustė, Odeta, Rugilė, Gabija ir Kevinas. Padedami mokytojos Julijos, aštuntokai paruošė nuotaikingą prisistatymą, pasigamino žaislų ir modelį iš atliekų. Konkurse dar dalyvavo komandos iš Telšių „Ateities“ ir „Atžalyno“ pagrindinių mokyklų,  Mažeikių rajono Laižuvos pagrindinės mokyklos ir šeimininkai  iš „Ventos“ progimnazijos. Pradžioje varžėsi komandos, o paskui geriausieji varžėsi individualiai. Džiaugiamės, kad mūsų aštuntokės Gabija ir Ignė  iškopė į finalinį dvyliktuką.

Žydrė Aleknienė, fizikos mokytoja

5-6 ir 7-8 klasių PROTMŪŠIAI

Gamtos ir socialinių mokslų metodinės grupės mokytojos L. Avyžienė, J. Poruciutė ir Ž. Aleknienė   organizavo mokykloje protmūšius. Tarpusavyje varžėsi  5-6 ir 7-8 klasių mokiniai.  Džiaugiamės, kad 5c, 6a, 6b, 6c, 7b, 8a, 8c klasių komandose buvo ir tėvelių. Geriausiai pasirodė 6c ir 8a klasės. Manome, kad tokie „pavasariniai“ protmūšiai taps tradiciniai.

Žydrė Aleknienė, fizikos mokytoja

KENGŪROS 2016 rezultatai

Sulaukėme Tarptautinio konkurso KENGŪRA 2016, kuris vyko š. m. kovo 17 d., rezultatų. Konkurse dalyvavo 59 mūsų mokyklos 3-8 klasių mokiniai. Savo surinktus taškus kiekvienas mokinys gali pasižiūrėti tinklapyje www.kengura.lt. Geriausieji pateko į rajono „dešimtuką“.

Vieta rajone Grupė Klasė Vardas, pavardė Surinkta taškų Mokytoja
1 Bičiulis 6 Rokas Rimkus 107,50 D. Kungienė
2 Bičiulis 5 Benas Pranciškus Muningis 95,00 V. Martinkėnienė
3 Kadetas 8 Elinga Končiūtė 95,00 V. Martinkėnienė
3 Bičiulis 6 Nedas Medeikis 96,25 D. Kungienė
4 Bičiulis 6 Modestas Gurauskas 93,25 D. Kungienė
4 Kadetas 8 Augustė Stupuraitė 93,50 V. Martinkėnienė
5 Bičiulis 5 Julius Zaveckis 75,00 D. Kungienė
6 Kadetas 8 Eglė Adomaitytė 87,50 V. Martinkėnienė
8 Bičiulis 5 Ineta Kundrotaitė 73,75 V. Martinkėnienė
8 Bičiulis 6 Erika Steponavičiūtė 79,25 D. Kungienė
8 Kadetas 7 Laimonas Jonikas 65,00 R. Stirblienė
9 Mažylis 4 Urtė Pusvaškytė 106,25 R. Majerienė
9 Bičiulis 5 Ernesta Kundrotaitė 71,25 V. Martinkėnienė
9 Kadetas 7 Ainaras Budginas 62,50 R. Stirblienė
9 Kadetas 8 Goda Monstavičiūtė 83,75 V. Martinkėnienė

Kaip matote, tokių mokinių yra 15. Primenu, kad mokiniai galėjo surinkti 130 taškų.

Matematikos mokytojos džiaugiasi, kad jų mokiniai domisi matematika, mėgsta logiką. Pradinukams linkime „startuoti“ konkurse kitais metais, o aštuntokai garsins jau kitos mokyklos vardą. Sėkmės visiems!

Matematikos ir IT mokytojų metodinės grupės pirmininkė V. Martinkėnienė