Mėnuo: 2016 sausio

Akcija „Baltajam badui – NE“

20160127_Smagu pasidalinti, jog mūsų  mokyklos penktokai ir šeštokai, atsižvelgdami į aplinkos sąlygas,susidariusias, po itin įnirtingos ir staigios žiemos, dalyvavo akcijoje „Baltasis badas“.
Iš viso akcijoje dalyvavo 21 moksleivis, o  visos surinktos kruopos, duonos gaminiai,  daržovės ir vaisiai sėkmingai pasiekė Germanto ir Dievo krėslo miškus.

Nuoširdžiai dėkojame  5c, 5b, 5a, 6a, 6b ir 6c klasių mokiniams už pagalbą!

Biologijos mokytoja J. Bytautaitė ir fizikos mokytoja Ž. Aleknienė

Rajoninis rusų kalbos dailyraščio konkursas

Prieš savaitę palinkėję mūsų mokyklos mokiniams sėkmės Telšių rajono rusų kalbos dailyraščio konkurse „RAŠAU: RAIDĖ, SKIEMUO, ŽODIS“, tikrai jos sulaukėme. Net 3 iš jų buvo pripažinti, kaip geriausiai mokantys taisyklingai, aiškiai ir estetiškai rašyti. I vietą aštuntokų tarpe laimėjo Kotryna Vilkaitė (8c kl. mokytoja O.Želvienė), II ir III vietas šeštokų tarpe – Modestas Gurauskas (6a kl. mokytoja O.Želvienė) ir Agnė Krasnova (6c kl. mokytoja L.Andriuškienė). Dėkojame mokiniams ir mokytojoms.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė V. Kaminskienė

Rusų kalbos dailyraščio konkursas

Konkurso dalyviaiŠių metų sausio 14 d. mūsų mokykloje įvyko rusų kalbos dailyraščio konkursas „RAŠAU: RAIDĖ, SKIEMUO, ŽODIS“, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Dailyraštis – tai aiškia (lengvai įskaitoma) ir gražia rašysena rašytinėmis raidėmis parašytas raštas. Konkurse dalyvavo 6-8 klasių net 26 mokiniai, iš jų – 2 berniukai. Komisija, kurią sudarė rusų kalbos mokytojos L. Andriuškienė, V. Kaminskienė ir O. Želvienė, vertindama dailiojo rašto darbus, atsižvelgė į rašomo teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką, atidumą (didžiųjų raidžių rašymą, raidžių jungimą, skyrybą, pastraipas).

Labai džiaugiamės,  kad mūsų mokyklos mokiniai tikrai moka labai gražiai ir aiškiai rašyti. Konkurso nugalėtojais tapo šeštokai: Ieva-Marija Noreikaitė ir Modestas Gurauskas (6a kl.), Agnė Krasnova (6c), septintokės: Greta Kuokštaitė (7a), Gabija Gudauskaitė (7b), Ugnė Petkutė (7c), aštuntokės: Evelina Mikštaitė ir Gabrielė Dargevičiūtė (8a), Kotryna Vilkaitė (8c).

Sveikiname nugalėtojus ir lauksime jų naujų laimėjimų rajoniniame konkurse, kuris įvyks jau sausio 21d.Telšių „Germanto“ pagrindinėje mokykloje.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė V. Kaminskienė