Kuriame Akmenukų knygą

Jau ketvirtus metus pailgintos dienos grupės mokiniai kartą per savaitę lankosi  mokyklos bibliotekoje. Eina noriai, nes žino, kad čia jų laukia įdomybės. Štai šiemet bibliotekos vedėja Marija Gureckienė pakvietė įsitraukti į projektinę veiklą.

Po vasaros atostogų bibliotekoje vaikų laukė knygos „karkasas“, kurį jie turėjo užpildyti. Kuo? Ogi – akmenukais!  Ant jų mokiniai piešė ką tik prabėgusios vasaros įspūdžius. Žinoma, prieš tai susipažino su  Aido Jurašiaus knyga „Akmenukų pasakos“. Kaip smagu buvo prisiminti vasarą, kai ką net papasakoti šalia sėdinčiam draugui, o tada – kibti į darbą! Pabaigę darbą, visi nusifotografavo prie bendro savo kūrinio – knygos „Akmenukai pasakoja”. Kaip smagu buvo matyti tarp knygos autorių savo vardą ir klasę. Bibliotekoje vaikai patyrė daugybę smagių emocijų.

O mūsų užsiėmimo veiklą  nuo pradžios iki galo galite apžiūrėti  šiose  nuotraukose.

Pailgintos dienos grupės mokytoja  Laima Šliogerienė