Protų mūšis „Žaidžiame detektyvą“

Balandžio 19 dieną į „Kranto“ progimnazijos aktų salę rinkosi Telšių miesto ir rajono 6-ų klasių komandos. Septynias komandas varžytis protų mūšyje „Žaidžiame detektyvą“ sukvietė rajono matematikos mokytojų metodinė taryba.

Mūsų mokyklos garbę gynė Mintija Austytė, Eridanas Bagužis, Ugnė Leiputė iš 6a klasės, Ernestas Klimovas ir Benas Pranciškus Muningis iš 6b klasės bei Augustė Alseikaitė ir Augustė Navickytė iš 6c klasės. „Protingųjų kurmių“ komandai „dirigavo“ Ernestas. Be prisistatymo dar kiekviena komanda buvo paruošusi po užduotį kitai komandai. Protų mūšio užduotys buvo pačios įvairiausios. Visur reikia logikos. O kur logika, ten ir matematika.

Komandų, laimėjusių prizines vietas, taškų skaičius mažai skyrėsi. Mums teko trečia vieta. Bet ne tai – svarbiausia. Linksma ir smagu buvo bendrauti su miesto ir rajono šauniais šeštokais bei jų puikiais mokytojais.

Matematikos ir IT mokytojų metodinės grupės pirmininkė V. Martinkėnienė