IT konkurse mūsų mokyklos atstovai – tarp mikliausių

2017 metų balandžio 4 dieną įvyko konkursas „Greitasis teksto rinkimas“. Telšių rajone toks konkursas organizuotas antrą kartą. Šiemet konkurso šeimininkais buvo informacinių technologijų mokytojai iš Telšių regioninio profesinio mokymo centro. Mokiniai ne tik atliko konkursinę užduotį, bet ir buvo supažindinti su TRPMC auditorijomis bei dirbtuvėmis. Draugiška aplinka, nauji kabinetai, didžiulė aktų salė padarė įspūdį atvykusiems į konkursą mokiniams.

Šiame konkurse mūsų mokyklos atstovai – tarp mikliausių! Sveikiname Igną Klimovą iš 5b bei Gabijų Liūną iš 7c, laimėjusius pirmąją vietą savo grupėse! Garbingą trečią vietą iškovojo Ema Svistūnaitė iš 6c.

Smagu, kad rinkdami tekstus, Viltė Valantinaitė iš 5c bei Ema Svistunaitė nepadarė nė vienos klaidos.  Ar tu taip galėtum?! Pabandyk!

Mokytoja Aurelija Kumžienė