Dalinamės gerumu su kitais

Artėja pačios gražiausios žiemos šventės. Jų laukia maži ir dideli, vieniši ir sunkiai sergantys. O kokios šventės be dovanų…

Pakalbėjus su Telšių rajono Maltos ordino vadove Vilija Austiene, paaiškėjo, kad yra nemažai vienišų, neįgalių žmonių, kurie švenčių metu nesulaukia dovanų. Mokiniai šiai žiniai neliko abejingi ir nusprendė, kad jie gali pradžiuginti šiuos žmones. Nieko nelaukdami ėmėsi darbo. Likimo nuskriaustiems seneliams dovanėles gamino 1b, 1c, 2a, 3a, 3b, 4a, pailgintos darbo dienos grupės mokiniai bei dailės ir technologijos mokytoja Jolanta Bieliauskienė.

Maltiečiai mūsų mokinių pagamintus darbelius padovanos vienišiems ir sunkiai sergantiems seneliams. Tikimės, kad gautos dovanėlės sušildys šių žmonių širdis.

Mokytoja Vilija Gabalytė