Diena: 2017-10-18

Apsilankymas parodoje

Spalio 9 dieną mūsų klasės mokiniai kartu su auklėtoja Lilija Avyžiene po pamokų patraukėme Masčio ežero pakrante „Alkos“ muziejaus link. Čia mes apžiūrėjome parodą „Tautinis kostiumas – graži ir nesenstanti mada“. Paroda skirta 2017-iesiems – Tautinio kostiumo metams. Parodoje mes pamatėme skirtingų regionų tautinius kostiumus. Sužinojome, kuo jie skiriasi.

Ši paroda papildė mūsų žinias apie tautinį kostiumą. Įsitikinome, koks įdomus ir gražus yra tautinis kostiumas ir kaip smagu būtų juo pasipuošti per įvairias šventes.

7c klasės mokinė Elinga Stančikaitė

Valstybės šimtmetį pasitinkant

Rugsėjo 26 dieną 8a klasės mokiniai Klaudija Hirzel, Ieva-Marija Noreikaitė, Modestas Gurauskas, Benas Drimba su istorijos mokytoja Lilija Avyžiene vyko į Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vykusią interaktyvią konferenciją „Per Europos istoriją į valstybės šimtmetį“, skirtą Lietuvos valstybės nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Šiame renginyje dalyvavo dešimt komandų iš įvairių Telšių rajono mokyklų. Pirmoji užduotis – komandos turėjo pristatyti valstybes, kurios švenčia valstybės nepriklausomybės šimtmetį. Mūsų mokyklos komanda turėjo pristatyti Estiją. Mes pasisveikinome estų kalba, pristatėme Estijos sąsajas su Lietuva. Antroji užduotis – interaktyvioji su planšetiniais kompiuteriais: išklausius pristatymus, atlikti testą. Trečioji užduotis –  bibliotekos darbuotojų paruoštos komandinės užduotys. Atlikus užduotis, mūsų laukė nominacijos ir prizai. Po renginio dalyviai ir mokytojai buvo pavaišinti pica bei arbata. Komanda džiaugėsi, kad galėjo dalyvauti tokiame puikiame renginyje ir įgyti naujų žinių.

8a klasės mokinė Ieva-Marija Noreikaitė