#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2016

Beactive 2016„Kranto“ progimnazijos šokių kolektyvas „Viva“ vadovaujamas šokių mokytojos Eglės Šilinienės, bei kitų rajono mokyklų šokėjai rugsėjo 16 dieną dalyvavo #BEACTIVE renginyje – judėk šokio ritmu 2016, kuris vyko „Ateities“ progimnazijoje. Šokėjai atlikdami nuotaikingą Kęstučio Baranausko sukurtą šokio kompoziciją, tokiu būdu pažymėjo Europos sporto savaitę.

Europos sporto savaitė – tai nauja Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Beactive 2016Siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad jaunimo sveikata labai svarbi ir kad ji glaudžiai susijusi su visuomenės gerove. Švietimo aplinkoje įdiegti sportavimo ir fizinio aktyvumo įpročiai padės išugdyti aktyvesnes ateities kartas. Fizinis aktyvumas nebūtinai turi apsiriboti tik kūno kultūros pamokomis. Jį galima integruoti į šokio pamokas, o taip pat naudoti pertraukose tarp pamokų, kad jaunas žmogus būtų aktyvus, rekomenduojama susirasti mėgstamą veiklą, nuolat tobulinti save. Vaikams reikia padėti suprasti, kad kasdieninis, nors ir trumpas sportavimas ir fizinis aktyvumas padeda ugdyti svarbius ir gyvenime reikalingus įgūdžius.

Šokio mokytoja E. Šilinienė