Konkursas direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms užimti

TELŠIŲ „KRANTO“ PROGIMNAZIJA

(Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Masčio g. 14, Telšiai, LT-87139, tel. (8 444) 78460, el. p. sekretore.krantas@takas.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190555846)

Skelbia konkursą direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigoms (1,0 et.) užimti

1. Darbo pobūdis: Organizuoti ir koordinuoti individualių ugdymo planų, ugdymo programų rengimą ir įgyvendinimą, inicijuoti naujų mokymo(si) technologijų ir strategijų diegimą, užtikrinti ugdymo proceso įgyvendinimą, progimnazijos veiklos įsivertinimo organizavimą, elektroninio dienyno administravimą, inicijuoti ir organizuoti mokyklos renginius, koordinuoti neformalųjį ugdymą, mokinių savivaldą ir klasės auklėtojų veiklą, vadovauti progimnazijos vaiko gerovės komisijai, kuruoti bibliotekos ir skaityklos darbus, bendradarbiauti su mokiniais, jų tėvais (globėjais, rūpintojais), mokytojais ir kt. progimnazijos bendruomenės nariais, rengti direktoriaus įsakymų, susijusių su ugdymo veikla, ir kitų mokyklos veiklą reglamentuojančių dokumentų projektus, savarankiškai planuoti ir įgyvendinti kitus kasdienius darbus, savarankiškai vykdyti kitus mokyklos direktoriaus pavedimus.
  2. Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentams:
    • Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir pedagogo kvalifikaciją.
    • Ne mažesnį kaip trijų metų pedagoginio darbo stažą.
    • Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 (Žin., 2003, Nr. 123-5618), reikalavimus.
    • Mokėti naudotis informacinėmis technologijomis, garso aparatūra.
    • Išmanyti mokyklos veiklos organizavimą, ugdymo procesą reglamentuojančius dokumentus, mokyklos tikslus ir uždavinius, darbo teisinius santykius, kuriuos reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, Vyriausybės nutarimai, LR Darbo kodeksas, dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, raštvedybą.
    • Mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių).
    • Būti pareigingam, darbščiam, kūrybiškam, iniciatyviam, pasižymėti nepriekaištinga profesine reputacija, elgesiu, gebėti dirbti komandoje: gebėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo ir pavaldžių darbuotojų darbą, rengti ataskaitas ir kitus dokumentus, gebėti savarankiškai vykdyti direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.
  3. Pretendentas privalo pateikti:
    • Prašymą leisti dalyvauti konkurse (1 priedas).
    • Asmens tapatybę, išsilavinimą, kvalifikaciją ir darbo stažą patvirtinančius dokumentus ir šių dokumentų kopijas.
    • Gyvenimo aprašymą.
    • Užpildytą pretendento anketą (anketa gali būti pildoma vietoje pateikiant dokumentus asmeniškai) (priedas 2).
    • Asmeninių privalumų sąrašą, kuriame laisva forma nurodyti gebėjimai, įgūdžiai ir dalykinės savybės. Kodėl turėtumėme būtent jus pakviesti dirbti Telšių „Kranto“ progimnazijoje? Kokios konkrečios vadovavimo patirties turite? Kokią naujovę įvedėte savo mokykloje?).
  4. Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis). Pretendentams, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, pranešimai apie dalyvavimą pretendentų atrankoje, atrankos datą, vietą ir laiką bus išsiųsti registruotu laišku individualiai.
  5. Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai arba siųsti registruotu laišku. Jeigu dokumentai siunčiami registruotu laišku, pateikiamos dokumentų kopijos, patvirtintos notaro.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną, darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. mokyklos raštinės vedėjos kabinete: Masčio g. 14, Telšiai, LT-87139.

Dokumentų priėmimo pradžia 2016 m. rugsėjo 8 d., pabaiga 2016 m. rugsėjo 21 d. 17.00 val.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Telšių „Kranto“ progimnazijos direktorius Petras Stulpinas, tel. (8 444) 78460.

Informacija apie konkursą paskelbta 2016 m. rugsėjo 8 d.

Petras Stulpinas