Diena: 2016-12-04

Pažintinė išvyka

Grupė 6-8 klasių mokinių, paraginti mokytojų L. Avyžienės ir Ž. Aleknienės, lankėsi Vilniaus dailės akademijos Telšių parodų salėje. Mus pasitiko VDA Telšių fakulteto dekanas Ramūnas Banys, kuris supažindino su  Telšių fakultete veikiančiomis studijų programomis, parodė studentų darbus, paragino rinktis menų studijas.

Vėliau nuvykome į Taikomųjų kultūros paveldo tyrimų ir konservavimo centrą. Ten dekanas parodė restauruojamus baldus, papasakojo koks kruopštus ir kantrus turi būti restauratorius.

Mokytoja Ž. Aleknienė

AIDS diena: geriau žinoti

Gruodžio 1-ą dieną mūsų mokykloje įvyko tradicinis protų mūšis AIDS  dienai paminėti, kuriame dalyvavo aštuntų klasių komandos. Nors klausimai aštuntokams buvo sunkiai įveikiami, bet mokiniai daug sužinojo apie  ŽIV ir  AIDS. Protmūšį organizavo istorijos mokytoja L. Avyžienė ir fizikos bei gamtos mokytoja Ž. Aleknienė.