Diena: 2016-05-23

Abėcėlės šventė

Gegužės 17 dienos popietę „Kranto“ progimnazijos salėje vyko abėcėlės šventė „Linksmosios abėcėlės raidės“. Visų trijų klasių pirmokėliai, padedami savo klasės mokytojų Dinos, Lilijanos ir Stanislavos bei muzikos ir šokių mokytojų Almos ir Eglės, surengė šventinį koncertą. Pirmokėliams į pagalbą atskubėjo fėja, vardu Abėcėlė. Tai išradingai padarė 7c klasės mokinė Ugnė.  Koncerto metu skambėjo vaikų per visus mokslo metus išmoktos dainos, raidelėms skirti posmai. Kiekvienos klasės mokiniai šoko jiems labiausiai patikusius ir geriausiai išmoktus šokius. Dėkodami savo artimiesiems vaikai negailėjo gražių  žodžių  bei įteikė jiems dovanėles.

Progimnazijos mažiausiems mokinukams plojo ne tik tėveliai, bet ir seneliai, broliukai ir sesutės.

Pirmokų mokytojos dėkoja mokytojams Ritai ir Giedriui bei „Raiškaus žodžio laboratorijos“ mergaitėms už pagalbą ruošiantis renginiui.

Pirmokų mokytojos

Antrą klasę baigi – plaukti moki!

Mūsų mokyklos antrokai dalyvavo socialinėje akcijoje „Telšiuose antrą klasę baigi – plaukti moki!“ Tris mėnesius antrokėliai lankė „Ateities“ pagrindinės mokyklos baseiną. Padedant ir prižiūrint plaukimo mokytojams mokėsi plaukti, saugiai elgtis vandenyje. Plaukimo pamokos vaikams buvo ne tik smagus užsiėmimas, bet ir galimybė išmokti kažką naujo, pabendrauti su draugais, pasitikrinti savo galimybes bei ištvermę. Kad įdėtos pastangos neliktų neįvertintos, baigus mokymosi programą gegužės 16 dieną vyko parodomosios plaukimo varžybos, į kurias buvo pakviesti ir vaikų tėveliai. Mažieji plaukikai pademonstravo ką išmoko, varžėsi tarpusavyje.

Buvo išrinkti geriausiai įsisavinę plaukimo techniką ir greičiausiai plaukiantys mokiniai. Tai Simona Mileškaitė, Eimilė Kačinskaitė, Ugnė Vyšniauskaitė ir Meda Laurinavičiūtė. Varžybų nugalėtojai gegužės 20 dieną susirungė su visais rajono antrų klasių geriausias plaukikais, siekdami metų plaukikų titulo. Džiaugiamės: Ugnė Vyšniauskaitė užėmė trečią vietą, o Eimilė Kačinskaitė – antrą.

Visiems plaukimo akcijos dalyviams buvo įteiktas vardinis diplomas su įamžinta akimirka baseine bei firminė „PIK-NIK“ plėšomų sūrio dešrelių pakuotė.

Puikiausias šios plaukimo akcijos įvertinimas – gera nuotaika, noras plaukti, plačios vaikų šypsenos ir džiaugsmu spindinčios akys.

2a klasės mokytoja Aldona Simanavičienė