Diena: 2015-08-28

UNIFORMOS DĖVĖJIMO IR ĮSIGIJIMO TVARKA
2015 – 2016 m. m.
1. BENDROSIOS NUOSTATOS
Mokinio uniforma – pasididžiavimo ir pagarbos mokyklai, jos tradicijoms simbolis, kultūringo elgesio, estetikos ugdymo dalis.
2. MOKYKLINĖS UNIFORMOS DĖVĖJIMO TVARKA
2.1. Mokinys privalo dėvėti švarią, tvarkingą mokyklos tarybos patvirtintą uniformą visus mokslo metus.
2.2. Mokinys privalo vilkėti mėlynos spalvos megztuką su mokyklos logotipu kiekvieną dieną, o geltonos / melsvos spalvos polo marškinėlius vilkėti kiekvieną dieną – rekomenduojama.
2.3.Valstybinių, mokyklos švenčių, konkursų, reprezentacinių renginių, patikrinimų metu, taip pat atstovaujant mokyklai rajono ir respublikiniuose renginiuose mokiniai privalo vilkėti geltonos/melsvos spalvos polo marškinėlius ir mėlynos spalvos megztuką su mokyklos logotipu.
2.4. Mokinys privalo vilkėti vienspalves tamsios spalvos kelnes (ne sportinio tipo), džinsus; mergaitės gali rinktis tamsios spalvos vienspalvį arba languotą sijoną.
2.5. Be uniformos mokinys į mokyklą gali atvykti tik išvykų, ekskursijų metu, suderinus su klasės auklėtoju.
2.6. Klasės auklėtojas, mokytojai, mokinių tėvai (globėjai) kontroliuoja, kad mokinys visada dėvėtų mokyklinę uniformą.
2.7. Mokiniui, piktybiškai nedėvinčiam mokyklinę uniformą, taikomos mokinio taisyklėse numatytos nuobaudos.
3. MOKYKLINĖS UNIFORMOS ĮSIGIJIMO TVARKA
3.1. Mokyklinius mėlynos spalvos megztukus su mokyklos logotipu teikia UAB „SAVITAS STILIUS“, Trakų g. 43, Šiauliai, LT – 76291 (www.savitasstilius.lt).
3.2. Polo marškinėlius (geltonos arba mėlynos spalvos) galite įsigyti internetinėse parduotuvėse: www.astum.lt, www.printshop.lt, www.craftwear.lt, www.aliexpress.com .
3.3. Dėl išsamesnės informacijos apie mokyklos uniformą galite kreiptis į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Rasą Linkovę ( 216 kab., tel. 8-444 78460, 8-670 30216).
3.4. Skundų dėl mokyklinių megztukų kokybės mokyklos bendruomenės nariai nepriima, todėl tėvai gali kreiptis į UAB „Savitas stilius“.
4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
4.1. Nuostatuose nepaminėtus ir nenumatytus atvejus galima aptarti dalyvaujant mokyklos administracijai, mokyklos tarybai ir suinteresuotiems asmenims.