Diena: 2015-05-08

Tėvų forumas

Balandžio 22 dieną „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko Tėvų forumas. Tai pirmasis tokio formato renginys mūsų bendruomenėje.

Jau pirmasis „apšildantis“ klausimas  „Kada jūsų vaikas iš mokyklos grįžta laimingas?“ sulaukė daug atsakymų, komentarų. Reziumavus juos, išryškėjo svarbiausi MOKYKLOS, KURIOJE GERA, bruožai – motyvuojantis vertinimas, turininga pamokinė ir popamokinė veikla, visų bendruomenės narių bendradarbiavimas, estetiška ir įkvepianti aplinka,  mokyklos savitumas, išskirtinumas. Dirbdami grupėse, forumo dalyviai diskutavo skirtingais klausimais – koks turėtų būti XXI amžiaus mokytojas, kaip tėvai galėtų daryti įtaką patyčių prevencijai mokykloje, kokios galėtų būti mokyklos vidinės erdvės, kuo savita ir išskirtinė galėtų būti mokykla, kaip įtraukti tėvus į aktyvią veiklą mokyklos bendruomenėje… Kiekviena grupė pristatė savo pasiūlymus, sulaukė papildymų iš kitų grupių.

Šilta ir įkvepianti forumo atmosfera teikia viltį, kad tokie susibūrimai taps tradicija.

Pradinių klasių mokytoja Adelija Budginienė