Diena: 2015-05-05

Koks molis, toks ir puodas…

Taip vadinosi edukacinė veikla, kurioje nutarė dalyvauti 1b klasės mokiniai. Visi žinome, kad Lietuva negarsėja naudingomis iškasenomis, bet molio pas mus netrūksta. Juk vienas iš seniausių amatų mūsų krašte ir bene pirmasis  pasaulyje  – puodininkystė.

Taip, parduotuvės dabar pilnos gražiausių keramikos dirbinių. Bet brangiausias yra tas, kurį savo mažomis rankomis sušildai, dailini, puoši ornamentais.

Pamokėlės metu kiekvienas mokinys pasigamino po dubenėlį. Nors dovanėlės mamytėms jau paruoštos,  smagu dar įteikti ir po vaikiškai išraižytą dirbinėlį.

Pamoka buvo labai naudinga ir įdomi – taip tvirtino vaikai ir dėkojo nuoširdžiai savo darbą dirbusiai muziejaus darbuotojai.

Jei sudominome, keliaukite į „Alkos“ muziejų – nenusivilsite ir daug naujo sužinosite.

Mokytoja Laima Šliogerienė