Diena: 2015-03-26

2c regbininkai pateko į finalines Lietuvos pirminybes

Kovo mėnesio pradžioje gavome pranešimą, kad Telšių sporto ir rekreacijos centro sporto salėje kovo 18 – 19 dienomis vyks Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių mokinių zoninės TAG „Regbis. Viči. Jėga“ varžybos. Pasitarę su mokiniais nutarėme jose dalyvauti ir mes. Kadangi žaisti norinčių buvo nemažai, pristatėme dvi komandas.

Mūsų amžiaus grupėje susirungė 7 komandos. Azarto ir vikrumo netrūko abiem komandoms, tačiau sėkmingesnės varžybos buvo pirmai komandai. Nugalėję visus varžovus iškovojome pirmą vietą! Džiaugėmės gauta taure, medaliais ir kelialapiu į finalines Lietuvos TAG „Regbis. Viči. Jėga“ pirmenybes.

Antroji komanda atkakliai kovojo dėl trečios – ketvirtos vietos, tačiau sėkmė aplenkė. Bet pralaimėjimas nuotaikos nesugadino ir šiai komandai, nes visi varžybose dalyvavę mokiniai buvo vaišinami „Viči“ picomis bei „Žemaitijos pieno“ sūreliais.

Išrinkti ir prizais apdovanoti geriausi kiekvienos komandos žaidėjai. Juos gavo mūsų klasės mokiniai Gustė Bagdonaitė ir Augustinas Baliutavičius.

2c klasės mokytoja Vilma Šimkienė