Diena: 2015-03-22

Kompiuterių asų yra kiekvienoje klasėje

Daugumai mūsų mokyklos mokinių kompiuteris yra toks pat įprastas, kaip mokytojams –  televizorius ar knyga. Ar laikas, praleistas prie kompiuterio, yra naudingai ir prasmingai praleistas laikas? Atsakymą galėjome gauti šių metų kovo 18 dieną, pažiūrėję į nemažą septintokų būrį, susirinkusį į kompiuterių asų konkursą.

Konkurso dalyviai atliko įvairias praktines užduotis prie kompiuterių: piešė, programavo, rinko ir tvarkė sudėtingus tekstus. Kol komisijos nariai (mokytojai Danutė Kungienė, Aurelija Kumžienė, Tomas Kinčius) tikrindavo kompiuterinius darbus, komandos sprendė kryžiažodžius, logines užduotis, ieškojo kompiuterinių žodžių sinonimų bei sąvokų atitikimų, atsakinėjo į klausimus iš savo kasdieninės veiklos. Laikas prabėgo greitai, užduočių ir galvosūkių buvo nemažai.

Smagu, kad komandos nariai surinko daug taškų, pasirodydami kaip tikri kompiuterių žinovai. Nugalėtojais buvo pripažinti 7b klasės atstovai, nuo jų nedaug atsiliko 7c klasė.

Renginį stebėjo informacinių technologijų mokytojai iš kitų mūsų rajono mokyklų, turėdami  minčių panašius konkursus organizuoti savo mokykloje.

O kad viskas vyko sklandžiai, dėkoju pagalbininkams Dovydui Viršilui ir Pauliui Pliuskiui iš 8a klasės bei Justinui Perskaudui iš 7b klasės.

A. Kumžienė, informacinių technologijų mokytoja