Diena: 2015-03-12

Skambėjo dainos Lietuvai ir apie Lietuvą

Kovo 11-oji – svarbi diena kiekvienam lietuviui. Jau 25 metai, kai atgavome nepriklausomybę, tapome laisva ir demokratine valstybe. Pasidžiaugti ir atšvęsti kartu kovo 10 dieną susirinko „Kranto“ bendruomenė. Istorijos mokytojos iniciatyva tą dieną vyko istorijos žinių konkursas. O po pamokų aktų salėje skambėjo dainos – vyko chorų konkursas „Dainuoju Lietuvai ir apie Lietuvą“. Muzikos mokytojų pastangomis toks konkursas mūsų mokykloje organizuotas jau antrą kartą. Visiems buvo smalsu, kas kokią dainą pasirinko ir kaip pavyks atlikti. Komisijos nariai, skelbdami rezultatus, vienus pagyrė už kolektyviškumą ir klasės vienybę, kitus – už dainos pasirinkimą. Patiko 5a klasės teatralizuotas pasirodymas su mokyklos daina. Žiūrovus jaunatviškumu ir lyriką užbūrė 10-okai ir atlikta daina „Aš lauksiu prie Vilniaus”. Patriotizmu ir jumoru išsiskyrė 8a klasė su daina „Kur geriausi cepelinai?..“. O originaliausia buvo pripažinta 7a klasė.

Visos klasės buvo palaikytos aplodismentais, visi pasirodymai verti pagyrimu. Buvo smagu. Ačiū visiems!

„Savo kampo“ informacija