Diena: 2015-03-06

Profesijų mugė

Sėkmė neieško tavęs.
Tu pats turi jos ieškoti.
Likimas – tai ne atsitiktinių aplinkybių,
o pasirinkimo rezultatas.
Sėkmės reikia ne laukti, o ją susikurti.
H. DŽ. Braunas

2015 metų kovo 6 dieną Telšių „Kranto“ pagrindinėje mokykloje vyko Karjeros dienos renginiai. Į profesijų mugę susirinko Telšių „Ateities“, „Atžalyno“, „Germanto“,„Kranto“, Eigirdžių, Kaunatavos, Janapolės, Viešvėnų, Nevarėnų  pagrindinių, Žarėnų „Minijos“ vidurinės mokyklų, Džiugo gimnazijos, Plungės rajono Alsėdžių gimnazijos 9, 10, 12 klasių mokiniai. Išsamiai ir išradingai apie galimybes pasirinkti profesiją kalbėjo šešių profesinio mokymo įstaigų atstovai: dėstytojai, profesijų mokytojai ir patys moksleiviai. Savo mokyklas ir jų mokymo programas pristatė Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Kuršėnų politechnikos mokykla, Mažeikių politechnikos mokykla, Plungės technologijų ir verslo mokykla, Šiaulių profesinio rengimo centras, Telšių r. profesinio mokymo centras.